Talkoot

Tervetuloa näytöstalkoisiin!

Kiitos jo etukäteen panoksestanne näytöksen eteen, ilman teitä emme voisi tällaisia tapahtumia järjestää. Alla olevista linkeistä pääsette valitsemaan doodlesta mieluisan tehtävän.

Ilmoittaudu sunnuntain 24.3. näytöksen talkoisiin tästä

Ilmoittaudu maanantain 25.3. näytöksen talkoisiin tästä

Ilmoittaudu lauantain 23.3. näytöksen rakennustalkoisiin tästä

Näytöksen vastuuhenkilöt:

Hallituksen näytösvastaava:
Anders Sundgren, anders.sundgren@hl.fi, 050-590 1716

Lavasteet ja rakentaminen:
Jari Mörsky, jari.morsky@gmail.com

Puvustus:
Laura Lakio, laura.lakio@hus.fi

Lipunmyynti:
Virpi Lahdenmäki, virpi.lahdenmaki@iki.fi

Markkinointi ja myyntiaulan organisointi:
Anders Sundgren (yhteystiedot yllä)

Ensiapu:
Satu Ellermaa, satu.ellermaa@gmail.com


Maskeeraus:
Maiju Niironen, maiju.niironen@hl.fi, 050-344 6891

Luistelukoululaisten vastaanotto:
Anu Tuunanen, luistelukoulut@hl.fi, 050-562 9111

Kuuluttaja:
Annis Lee

Järjestysmiehet:
Jari Mörsky, jari.morsky@gmail.com

Kevätjulkaisu (käsiohjelma):
Mainokset: anders.sundgren@hl.fi
Kuvat ja artikkelit: eeva.ripatti@hl.fi

Käsiohjelman myynti:
Anders Sundgren (yhteystiedot yllä)

Sosiaalinen media:


Seuramyynti:


Arpajaiset:
Sami Nurmio, sami.nurmio@hl.fi

Päiväkoti- ja koululaisryhmien vastaanotto:
Ennen tapahtumaa Eeva Ripatti, eeva.ripatti(at)hl.fi, 050-321 6761
Tapahtuman aikana Riitta Puntala, riitta.puntala@hl.fi, 044-262 6561

Vastuuhenkilöiltä saatte ohjeet tehtävään hyvissä ajoin ennen tapahtumaa. Vastuuhenkilöt sopivat yhdessä muiden tehtävään ilmoittautuneiden kanssa tarkemmat aloitusajat tapahtumapäivinä sekä mahdolliset ennakkoon tehtävät valmistelut. Mikäli tehtävistä tai aikatauluista on kysyttävää, voitte ottaa yhteyttä vastuuhenkilöön.