Aikataulu

Kilpailun alustava aikataulu:

Aikuiset 09.00
Noviisit 10.08
Tulokkaat 11.10
Masters 13.04
Seniorit 14.12
Juniorit 15.14
Minorit 16.28
SM-noviisit 17.56
SM-juniorit 19.11
Senior Elite 12  19.57
SM-seniorit 20.09

 

Järjestävä seura varaa oikeuden muutoksiin.