Ria Päivölä

Kilpailusarja: SM-noviisit / Advanved Novices

Vastuuvalmentaja/ Head Coach: Alisa Drei

Valmentajat/ Coaches:  Amanda Meling, Olga Baranova, Pauliina Cankar

Koreografit / Choreographers:

Lo/SP Elina Ikonen

Vo/FS Elina Ikonen

Balettiopettaja / Ballet Teacher: Pirjo Kuha

Fysioterapia / Physiotherapy: Elina Järvinen

Syntynyt: 2005

Saavutuksia / Achievements:

STLL:

Talent ryhmä 2016-2018

Suomen mestaruuskilpailut / 

Finnish Championships:

Muut kansalliset loppukilpailut / Other National Finals:

2016-2017: Debytantit, Kultafinaali 9.
2015-2016: Debytantit, Kultafinaali 13.
 

Kansainvälisiä kilpailuja / International competitions:

2012-2013 Stockholm Trophy, Chicks girls 3.


Muita kilpailuita / Other Competitions:

2017-2018 SM-noviisit, Hopeafinaali 11.
2017-2018 Mary Cohr Skate, Aluemestaruuskilpailu SM-noviisit 5.
2017-2018 1.valintakilpailu, SM-noviisit 14.
2017-2018 2.valintakilpailu, SM-noviisit 14.
2016-2017 1. valintakilpailu, Debytantit 3.
2016-2017 2. valintakilpailu, Debytantit 1.
2016-2017 Piruetti cup, aluemestruuskilpailu, Debytantit 5.
2016-2017 KeLS kutsukilpailu, Debytantit 1.
2016-2017 Skate Espoo, Debytantit 3.
2016-2017 Helsinki Trophy, Debutants 2.
2015-2016 1. Valintakilpailu,debytantit 4.
2015-2016 2. Valintakilpailu,debytantit 6.
2015-2016 Willa Trophy, Debutants 3.
2015-2016 Crystal Cup, Debutants 4.
2015-2016 PromoCup, Debytants 2.
2014-2015 Timanttifinaali, A-silmut 2.
2014-2015 Promo Cup, Springs A 2.
2014-2015 Kels kutsukilpailu, Silmu A 3.
2013-2014 Aluemestaruuskilpailu, Minit 4.
2013-2014 Spring Carneval, CUBS girls 1.
2013-2014 Minein 2. aluevalintakilpailut 1.
2013-2014 Crystal Cup, Cubs girls 3.
2013-2014 Santa Claus, Cubs girls 1.
2013-2014 Aluevalintakilpailut, minit, lohko 2 1.
2013-2014 Hyria Skating, Cubs 1.
2012-2013 Aluemestaruuskilpailu, Minit 5.
2012-2013 Minit-sarjan 2. aluekilpailu 3.
2012-2013 Spring Carneval, Cubs 1.
2012-2013 Rauma Cup, Cubs 2.
2012-2013 Kutsukilpailu Riihimäki, Minit 1.
2012-2013 SalPa kutsukilpailu, Minit 1.