Tulokset 2016-2017

päivämääräkilpailuosallistujatsijoitukset
2.9.2016Helsinki Trophy-harjoituskilpailu (vapaatanssi),PirkkolaSM-juniorit: Monica+Juho1/1
  SM-noviisit: Karoliina+Mirko1/3
  SM-noviisit: Sanni+Miitri2/3
  SM-noviisit: Amanda+Dmitry3/3
  noviisit: Ronja+Samu1/1
8.-11.9.2016Lombardia Trophy, ItaliaSM-seniorit: Cecilia+Jussiville3/7
24.-25.9.2016Helsinki TrophySM-juniorit: Monica+Juho1/1
  SM-noviisit: Sanni+Miitri4/6 
  SM-noviisit: Karoliina+Mirko5/6
  SM-noviisit: Amanda+Dmitry 6/6 
  Basic Novice: Ronja+Samu3/3 
 7.-9.10.2016 Finlandia Trophy 2016

SM-seniorit: Cecilia+Jussiville

7/10
  SM-seniorit: Olesia+Max 10/10
 15.10.2016 I SM-valintakilpailu, KuopioSM-seniorit: Juulia+Matthias  1/2
  SM-seniorit: Olesia+Max 2/2
  SM-juniorit: Monica+Juho  1/1
  SM-noviisit: Sanni+Miitri  1/3
  SM-noviisit: Karoliina+Mirko 2/3
  SM-noviisit: Amanda+Dmitry  3/3
 21.-22.10.2016 Coupe de Nice, kv.kilpailu, Nizza Cecilia+Jussiville 4/15
 28.-30.10.2016 GP-kilpailu, Missisauga, Kanada Cecilia+Jussiville 10/10
 29.10.2016

Tulokkaat, noviisit, juniorit-parit ja soolot, I kilpailu, Pirkkola

Tulokkaat:

Henna+Makar

1/3

  Enna+Oskari 2/3
  Martta+Santtu 3/3
  

Tulokkaat, soolo:

Nea Järvinen

 1/1
  

Noviisit:

Ronja+Samu

 1/2
  Daniela+Trevor 2/2
  

Noviisit, soolo:

Anna Bäckman

 1/1
  

SM-noviisit, soolo:

Maria Del Mar Garzia Sierra

 1/1
  

SM-juniorit, soolo:

Katrina Myntti

 1/1
 5.-6.11.2016 NRW-Trophy 2016, Dortmund

SM-seniorit:

Juulia + Matthias

 6/9
  

SM-senorit:

Olesia + Max

 8/9
  

SM-juniorit:

Monica + Juho

 18/19
 13.11.2016 Noviisit,I vk.Helsinki Daniela + Trevor 1/2
   Ronja + Samu 2/2
 21.-22.11.2016Tallinn Trophy 2016SM-seniorit:  
  Cecilia+Jussiville 9/21
  Juulia+Matthias  13/21
  SM-juniorit: 
  Monica+Juho 12/16
  SM-noviisit: 
  Karoliina+Mirko 8/10
  Sanni+Miitri 9/10
 17.-18.12.2017 Jäätanssin SM-kilpailu 2017 TampereSM-jun.Monica+Juho 1/1
  SM-sen.Cecilia+Jussiville 1/2
  SM-sen. Juulia+Matthias 2/2
 14.1.2017

Tulokkaat, noviisit, juniorit-parit+soolot II vk.

SM-noviisit, kutsukilpailu

Tulokkaat, parit:

Henna+Makar
Enna+Oskari
Martta+Santtu

1/3

2/3

3/3

  

Tulokkaat,soolot:

Nea Järvinen
Hilda Taylor

 1/2

2/2

  Noviisit:
Daniela+Trevor
 

 1/1

 

 

 

,
päivämääräkilpailu osallistujat sijoitukset 
 14.1.2017 II vk.PirkkolaNoviisit, soolo:
Anna Bäckman
 1/1
  SM-noviisit,soolo:
Maria del Mar Garcia Sierra 
 1/1
  SM-juniorit,soolo:
Katrina Myntti
 
 1/1
  KutsukilpailuSM-noviisit,parit:
Sanni & Miitri
Amanda & Dima
1/2
2/2
 21.1.2017

Noviisit II valtakunnallinen
vk, Espoonlahti (EsJt)
 

Daniela & Trevor 1/1
 24.-29.1.2017 EM-2017, Ostrava, Tsekki Cecilia & Jussiville 17/30
 31.1.-5.2.2017 Universiadit, Almaty,Kazakstan Juulia+Matthias 8/14
 11.-12.2.2017 Jäätanssin Finaalit 2017

Tulokkaat, parit:
Henna & Makar 1/3
Enna & Oskari   2/3
Martta & Santti  3/3
 

 
  Tulokkaat, soolot:
Nea                    1/2
Hilda                   2/2
 
 
  

SM-noviisit:

Karoliina & Mirko 1/3
Sanni & Miitri       2/3
Amanda & Dmitry 3/3

 
  SM-noviisit, soolo:
Maria                     1/1
 
  SM-juniorit, soolo:
Katrina                   1/1 
 
  Noviisit, parit:
Daniela + Trevor   1/1 
 
 14.-19.2.2017 Bavarian Open, Oberstdorf,Germany

Seniorit:
Cecilia & Jussiville  4/17
Juulia & Matthias    11/17

juniorit:
Monica & Juho        14/23
 

 
 14.-19.3.2017 Junioreiden MM-2017, Taipei Monica & Juho       19/20 
 28.3.-2.4.2017 MM-2017, Helsinki Cecilia & Jussiville  24/32 
 8.-9.4.2017 Copenhagen Dance Cup 2017Juvenile, soolo:
Hilda                        4/12
Nea                          9/12
 
 
  

Juvenile, couples:
Martta & Santtu        2/4
Enna & Oskari          3/4

 
  Basic novice, couples:
Daniela & Trevor     2/4
 
  Ad.novice, soolo:
Maria                       2/2 
 
  

Juniors, soolo:
Katrina                    1/8