HL poikien avoimet tehotreenit lauantaina 2.11.

HLn pojille on tiedossa tehotreenit lauantaina 2.11. Vuosaaren jäähallissa. Tapahtuma on avoin myös seuran ulkopuolisille, katso ilmoittautumisohjeet alta. Jäällä valmennuksesta vastaa Ossi Kanervo tiimeineen.

 

Ohjelma:

11.30 Ilmoittautuminen

11.45-12.45 Hiphop-tanssitunti salissa

Evästankkaus

13.15-14.45 Jää

15-16 Yhteinen ruokailu päätteeksi

 

Lisätiedot:

+ Mukaan otetaan max. 20 osallistujaa turvallisuussyistä

+ Tanssitunnille sisälenkkarit jalkaan

+ Omat eväät evästankkausta varten

+ Valmentajat miettivät osallistujien mukaan tarvittaessa sopivat ryhmät jäälle

+ Ohjelman hinta on 30 eur HL jäseniltä / 50 eur vierailijoilta

 

Ilmoittautuminen:

Sitovat ilmoittautumiset ja tiedustelut tehdään sähköpostilla Pauliina Cankarille. HL jäsenten ilmoittautuminen tulee tehdä 22.9. mennessä, loput paikat täytetään ilmoittautumisjärjestyksessä 13.10. mennessä. Liitä mukaan ilmoittautumiseen luistelijan nimi, ikä, mahdolliset allergiat, tieto saammeko kuvata HLn kuvapankkiin kuvia ja videoita sekä laskutustiedot seuran ulkopuolisilta.