Aikataulu

Kilpailun alustava aikataulu:

Aikuiset 9.00
Noviisit 10.08
Tulokkaat 11.04
Masters 13.04
Juniorit 14.00
Seniorit 15.14
Minorit 16.16
SM-noviisit 17.44
SM-juniorit (lyhyt) 18.46
SM-seniorit (lyhyt) 19.41

 

Järjestävä seura pidättää oikeudet aikataulumuutoksiin.